تبلیغات
:: دنیای فوتبال :: - لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه های اروپا قرعه کشی شد

:: دنیای فوتبال ::

به دنیای فوتبال خوش آمدید

 

لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه های اروپا قرعه کشی شد

 

نوشته شده توسط:امید آقازاده

 
به نقل از سایت یوفا، بر اساس این قرعه کشی تیم سمپدوریای ایتالیا برای راهیابی به مرحله گروهی باید از سد تیم وردربرمن آلمان عبور کند در حالی که تاتنهام انگلیس ‌ بازی با تیم شگفتی ساز یانگ بویز سوییس را پیش رو دارد.
از سوی دیگر دینامو کی یف اوکراین به مصاف تیم آژاکس هلند و قهرمان مسابقات 1995 خواهد رفت و تیم های سویا اسپانیا و اسپورتینگ براگا پرتغال نیز با هم دیدار می کنند.
از زمان ریاست "میشل پلاتینی" در اتحادیه فوتبال اروپا، قرعه کشی مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا در دو گروه برگزار می شود.
در هر گروه 10 تیم به صورت دو به دو با هم مسابقه می دهند و در پایان پنج تیم برنده به مرحله گروهی صعود خواهند کرد.
در یک گروه تیم ها عمدتا از کشورهای بزرگتری هستند و مسابقات سخت تری را برگزار می کنند اما در گروه دیگر تیم های ضعیف تر با هم به رقابت می پردازند تا شانس حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را پیدا کنند. سال گذشته تیم های دبرسن و آپوئل توانستند از این طریق به مرحله گروهی برسند.
قرار است مسابقات این مرحله به صورت رفت و برگشت در روز‌های 17 و 18 اوت (26 و 27 مردادماه ) و 24 و 25 اوت ( 2 و 3 شهریورماه ) برگزار شود.
در نهایت تیم های برنده دو گروه به 22 تیم دیگر می پیوندند تا در مرحله گروهی که از روز 14 سپتامبر (23 شهریور) آغاز می شود، با هم دیدار کنند. قرعه کشی این مرحله نیز روز 26 اوت (4 شهریور) انجام خواهد شد.
قرعه کشی مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:
(گروه تیم های ضعیفتر)
روزنبرگ - کوپنهاگ
پارتیزان بلگراد - اندرلشت
باسل - شریف تیراسپول
سالزبورگ - آپوئل تلاویو
اسپارتا پراگ - ژیلینا
(گروه تیم های قوی تر)
وردربرمن - سمپدوریا
اسپورتینگ براگا - سوی یا
زنیت - اوسر
یانگ بویز - تاتنهام
دینامو کی یف - آژاکس
در مجموع 10 تیم از این مرحله به دور گروهی صعود می کنند و سپس در کنار تیم های مطرح اروپا، در قالب هشت گروه چهار تیمی به رقابت خواهند پرداخت.
 

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس